Bistro Na Talerzu – Środa Wielkopolska


Środa Wielkopolska - gdzie zjeść?

Gdzie zjeść w Środzie Wielkopolskiej? Gastronomia w naszym mieście ma się całkiem nieźle, ale jak wśród wielu lokali wybrać ten najlepszy? Wszystko zależy od indywidualnych wymagań i preferencji - ale klasyczna polska kuchnia to wybór uniwersalny, który powinien odpowiadać niemalże każdemu.  Wszystkie osoby, które poszukują miejsca gdzie można smacznie i niedrogo zjeść obiady domowe, zapraszamy do naszej restauracji Bistro na Talerzu (Środa Wielkopolska). Lokal mieści się przy ul. Czerwonego Krzyża 18 i czeka na gości w każdy dzień tygodnia - od poniedziałku do niedzieli.

Obiady domowe - Środa Wlkp.

Nasza restauracja słynie ze smacznych i niedrogich obiadów domowych. Naszym gościom serwujemy tradycyjną, polską kuchnię, którą wszyscy dobrze znamy z rodzinnych domów. W Bistro na Talerzu znajdziesz różne warianty dań obiadowych, do których możesz dobrać zupę, lub dodatki i oczywiście napoje - w tym domowej roboty kompot. Wiemy jednak, że o ile kuchnia jest podstawą każdej restauracji, to równie ważny jest klimat, w jakim podajemy i spożywamy posiłki. U nas panuje domowa, niezobowiązująca atmosfera, a obsługa restauracji z przyjemnością opowie Gościom o aktualnym menu i w razie potrzeby doradzi w wyborze.

Gastronomia i Catering - Środa Wielkopolska

Bistro na talerzu to jednak nie tylko obiady domowe w naszym lokalu lub na wynos. Nasza restauracja to także gastronomia i catering, który realizujemy dla lokalnych firm i na potrzeby różnych wydarzeń w Środzie Wlkp. i okolicach. Zajmujemy się przygotowywaniem posiłków na konferencje, imprezy firmowe czy okolicznościowe oraz bankiety i przyjęcia. Nasze dania opieramy na tradycji klasycznej, polskiej kuchni, a oferta na catering cieszy się ogromną popularnością. Zaproponujemy optymalne menu dla każdego wydarzenia lub skomponujemy je wspólnie z klientem. Wszystkich zainteresowanych ofertą cateringową zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją.

Środa Wielkopolska

Bistro na talerzu – Restauracja Środa Wielkopolska

ul. Czerwonego Krzyża 18
63-000 Środa Wielkopolska (woj. wielkopolskie)
Tel. 725 773 771
sroda@bistronatalerzu.pl


Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek - Piątek od 11:00 do 18:00
Sobota - Niedziela od 11:00 do 17:00