Bistro Na Talerzu - Restauracja Śrem


Śrem - obiady domowe i nie tylko

Na mapie naszego miasta pojawia coraz więcej miejsc z jedzeniem z najdalszych zakątków świata - od włoskiej pizzy po dania azjatyckie. Do wszystkich osób, które preferują jednak tradycyjne, polskie dania - bez obaw! Lokalna gastronomia to bardzo szeroka oferta, a również w Śremie można zjeść smaczne i niedrogie obiady domowe na mieście.

Śrem - gdzie zjeść?

Wszystkich wielbicieli klasycznej, polskiej kuchni w Śremie i okolicach serdecznie zapraszamy do naszej restauracji Bistro na Talerzu. Mieści się ona przy ul. Powstańców Wielkopolskich 19 i każdego dnia - od poniedziałku do niedzieli - serwuje naszym gościom wyśmienite, domowe obiady. Jeśli zatem interesuje Cię Śrem i zastanawiasz się, gdzie zjeść w tym mieście dobry, polski obiad - wiesz gdzie nas znaleźć. Nasze jedzenie to zawsze trzy różne dania główne, do których zamówisz chociażby zupę czy smaczny, domowy kompot. Nasi kucharze i kelnerzy chętnie opowiedzą o aktualnym menu, a w razie potrzeby pomogą z wyborem dania.

Catering i gastronomia - Śrem

Restauracja Bistro na Talerzu to także catering i gastronomia dla biznesu. Tradycyjna, polska kuchnia to uniwersalny wybór na obiady dla firm czy catering podczas najbliższego wydarzenia. W końcu kto z nas nie lubi klasycznego, domowego jedzenia? Z kolei z naszej strony gwarantujemy świeżość i najwyższą jakość produktów w naszej kuchni. Korzystamy z usług lokalnych dostawców, do których mamy pełne zaufanie. Coraz więcej firm decyduje się na catering z naszej restauracji, co jest najlepszą pochwałą dla obiadów domowych z naszej kuchni.

Imprezy okolicznościowe - Śrem

W naszym lokalu w Śremie organizujemy także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Nasza restauracja to obowiązkowy punkt na mapie gastronomicznej Śremu i idealne miejsce na chrzciny, komunię, czy inną imprezę rodzinną. W końcu - polskie jedzenie to to zdrowy, uniwersalny wybór dla osób w każdym wieku!  Wszystkich gości, których interesują imprezy okolicznościowe w naszej restauracji, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Śrem

Bistro na talerzu – Restauracja Śrem

ul. Powstańców Wielkopolskich 19
63-100 Śrem (woj. wielkopolskie)
Tel. 725 228 299
srem@bistronatalerzu.pl


Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek - Piątek od 11:00 do 18:00
Sobota - Niedziela od 11:00 do 17:00