Bistro Na Talerzu - Jarocin


Jarocin - gdzie zjeść?

Wszystkich mieszkańców Jarocina, którzy poszukują klimatycznej i niezobowiązującej restauracji na obiad zapraszamy do naszego lokalu przy ul. NSZZ Solidarności 10. Restauracja Bistro na Talerzu to tradycyjna, polska kuchnia, a w naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Także turyści odwiedzający nasze miasto, z pewnością docenią co ma do zaoferowania lokalna gastronomia - i nie tylko! W końcu Jarocin to także wiele innych atrakcji. To właśnie w naszym mieście odbywa się jeden z najbardziej znanych polskich festiwali muzycznych!  A zatem jeśli zwiedzasz Jarocin i zastanawiasz się gdzie zjeść - zapraszamy do Bistro na talerzu.

Obiady domowe w Jarocinie

Nasze obiady domowe przygotowujemy w oparciu o sprawdzone, domowe przepisy. Naszym celem jest, aby smak naszych dań jak najbardziej przypominał te z zacisza naszych domów. Nie każdy ma czas lub chęci na gotowanie samodzielnie, dlatego nasze smaczne i niedrogie obiady domowe na mieście są świetną alternatywą. Nasze ceny nie są wygórowane, a w restauracji panuje luźna i niezobowiązująca atmosfera, w której można spokojnie i bez pośpiechu zjeść obiad.

Gastronomia i catering - Jarocin i okolice

Nasza restauracja w Jarocinie świadczy też usługi dla firm i instytucji. Zapewniamy obiady firmowe oraz catering na konferencje, przyjęcia, imprezy integracyjne oraz wiele innych okazji. Nasze posiłki i przekąski opierają się na polskich przepisach i wysokiej jakości składnikach od lokalnych dostawców. Wszystkich zainteresowanych szczegółami naszej oferty na catering i gastronomię w Jarocinie - zapraszamy do kontaktu, a indywidualnie ustalimy wszystkie szczegóły.

Imprezy okolicznościowe w Jarocinie

Eventy firmowe to nie wszystko! Zajmujemy się także realizacją imprez okolicznościowych. Bistro na Talerzu to menu przyjazne dzieciom - z doświadczenia wiemy, że nasze dania smakują nawet najbardziej wybrednym maluchom! Nasza restauracja to zatem świetne miejsce na chrzciny, komunie, rocznice czy inne imprezy rodzinne.

JAROCIN

Bistro na talerzu – Restauracja Jarocin

ul. NSZZ Solidarności 10
63-200 Jarocin (woj. wielkopolskie)
Tel. 723 503 603
jarocin@bistronatalerzu.pl


Godziny otwarcia restauracji:
Poniedziałek - Piątek od 11:00 do 18:00
Sobota - Niedziela od 11:00 do 17:00